Güven Taşıyoruz.

BLOG & HABERLER

Denizli İzmir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Denizli İzmir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Denizli İzmir Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Dolunay Nakliyat Olarak Denizli İzmir Arası Evden Eve Taşıma İçin Sigortalı Olarak Özenle Taşıma Hizmeti Sunuyoruz. Denizli Dolunay Nakliyat İçin 0533 085 60 83

Denizli İzmir Arası Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

Denizli Dolunay Taşımacılık, geçmişten aldığı tecrübe ve güvenle evden eve nakliyat firmaları içindeki seçkin konumunu sürdürmekte ve halkımıza şehirlerarası nakliyat hizmetini güvenle vermekteyiz.
 
Denizli  İzmir arası mesafe yaklaşık olarak 224 Km’dir. Bu yolculuk arabayla tahminen 2 saat 45 dakika sürmektedir.
 
Taşınacağınız iki şehir arasında uçak seferleri mümkünse biz eşyalarınızı taşırken siz uçak yolcuğu ile yeni evinize, kuş uçuşu mesafesi 185 Km olan yolculuğunuzu yaklaşık olarak 15 dakika sürede tamamlayabilirsiniz.
 
Denizli Dolunay Taşımacılık ile yapacağınız tüm taşıma işlemleri AKSigorta güvencesi altında isteğinize göre 100.000 TL’ye kadar sigortalanır. Nakliye sırasında yaşanması muhtemel kaza, yangın ve hırsızlık gibi olumsuzlara karşı haklarınızı korur. Bir mağduriyet olması durumunda sigorta şirketi mağduriyetinizi gidererek zarar etmenizin önüne geçer.
 
Dolunay Denizli Evden Eve Taşıma Firması Olarak Özenle Paketleme ve Taşıma Hizmeti Sunuyoruz, Verdiğimiz Hizmette Süreklilik Olması İçin Büyük Özen Gösteriyoruz.
 
 

7/24 Denizli Evden Eve Taşıma Telefon