Güven Taşıyoruz.

Kurumsal

Kurumsal

Dolunay Evden Eve Nakliye olarak gücümüzü müşterilerimizin hizmet anlayışımıza duydukları güvenden aldığımızı biliyoruz. Geçmişte olduğu gibi bugün de standart taşımacılık anlayışının ötesinde daha zor ve karmaşık operasyonlar için lojistik çözüm arayışında iş ve çözüm ortağı olmayı sürdürüyoruz. Bugün, ulaşmış olduğumuz, müşterilerine kendi pazarlarında rekabet olanağı veren, katma değer yaratan entegre çözümlerle gerçek anlamda çağdaş lojistik hizmet üreten bir kurum olma konumumuzdan dolayı gururluyuz. Ancak geldiğimiz noktayı, mükemmeli yakalamak hedefimizin bir gereği olarak benimsiyor, çalışmalarımızı her gün yeni bir gündür felsefesinin inancıyla dur-durak vermeden sürdürüyoruz.

Yola çıktığımız ilk andan beri sizlere en iyi hizmetin kalitelisini vermekteyiz. Biz geçmişten bu yana sürekli gelişmekte olan bir nakliyat şirketiyiz. Dünden bu güne nakliyat piyasasında birçok yenilik oldu. Bizde bu yeniliklerin her zaman yeniliklerin öncülerinden olduk. Şimdiki yeni nesil araçlar ile artık taşınmak daha kolay.

Taşımacılık için kullandığımız malzemeler ile herhangi bir durumda zararı en düşük seviyeye indirmiş oluruz. Taşınma esnasında oluşabilecek herhangi bir sorun halinde sigorta ile tamamı karşılanacaktır. Deneyimli çalışanlarımız ve kaliteli ekipmanlarımız ile sizlere huzurlu, güvenilir ve hasarsız bir işlemin garantisini vermekteyiz. Ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, tekstil taşımacılığı, askılık taşımacılığı, fabrika taşımacılığı ve fuar taşımacılığı gibi hizmetlerimizden de yararlanmak veya bilgi almak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

81 İlde Evden Eve Naklıyat Kurumsal Firmaların Nakliye işleri Fabrika, İşeyeri ve Ofis taşımacılığı En Uygun Cazip fiyat Garantisi Güvenilir ve Sağlam taşımacılık Asansörlerimiz, Çizilmeden taşıyoruz En Önemlisi Müşteri Memnuniyeti